dietetyk

Ludmiła Podgórska

O mnie

Dietetyczka kliniczna z ponad 10 letnim doświadczeniem. Związana z Wojskowym Instytutem Medycznym oraz przychodnią wielospecjalistyczną BodyClinic

Jedna z czołowych dietetyczek bariatrycznych w Polsce. Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów chorujących na otyłość poddawanych leczeniu farmakologicznemu i operacyjnemu. Od początku kariery zawodowej pracowała w interdyscyplinarnych zespołach terapeutycznych uwzględniających pracę dietetyków, lekarzy, psychologów i fizjoterapeutów. Uważa, że najważniejszym ogniwem w procesie leczenia jest zaangażowany pacjent.

Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia w SGGW, Żywienia Klinicznego w CKP UJ, Prowadzenia i Monitorowania Badań Klinicznych na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie w trakcie studiów podyplomowychna kierunku Psychodietetyka w WSB Merito w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, a obecnie w Narodowym Instytucie Kardiologii.Propagatorka dietetyki opartej o EBM. Czynna uczestniczka konferencji naukowych, współautorka publikacji naukowych i popularnonaukowych. Prowadząca kursy dla specjalistów w ramach cyklu "Polska Szkoła Bariatrii" organizowanych przez Medtronic Polska.

Zespół Holi

Poznaj naszych lekarzy, dietetyków i psychologów, którzy zadbają o Twoje zdrowie metaboliczne.

Przetestuj program Holi bez zobowiązań!

Bezpłatne badania krwi
Stały dostęp do dietetyka (24/7)
Indywidualny plan zmiany nawyków
Możliwe leczenie farmakologicznego
Czy się kwalifikuję?