lekarz

Alicja Dudek

O mnie

Lekarka w Klinice Endokrynologii CMKP, badaczka w dziedzinie leczenia otyłości. Wyróżniona na liście Forbes 25under25 w kategorii Nauka.

Lekarz, realizująca specjalizację z zakresu endokrynologii Kliniki Endokrynologii CMKP w Szpitalu Bielańskim. Absolwentka studiów medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, pasjonująca się leczeniem otyłości oraz odwracaniem procesów starzenia się.

Jako doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJCM prowadzi zaawansowane badania na temat wpływu chirurgicznego leczenia otyłości na obniżanie poziomów markerów wieku biologicznego. Efekty jej badań prezentowane były na licznych konferencjach narodowych i międzynarodowych oraz opublikowane w pracach naukowych.

Laureat 1. miejsca w kategorii Nauka w konkursie ,,25 przed 25” organizowanym przez Forbes i McKinsey. Swoje doświadczenie kliniczno-badawcze wykorzystuje w ramach tworzenia nowoczesnych centrów długowieczności i badania nowych technologii medycznych na rynkach Europy, w tym Niemczech i Szwajcarii.

Zespół Holi

Poznaj naszych lekarzy, dietetyków i psychologów, którzy zadbają o Twoje zdrowie metaboliczne.

Przetestuj program Holi bez zobowiązań!

Bezpłatne badania krwi
Stały dostęp do dietetyka (24/7)
Indywidualny plan zmiany nawyków
Możliwe leczenie farmakologicznego
Czy się kwalifikuję?