Poznaj program zdrowotny Holi

Opierając się na nauce opracowaliśmy najbardziej holistyczne podejście do leczenia otyłości i nadwagi. Podczas programu ściśle współpracujesz z dietetykiem i jesteś pod opieką lekarza prowadzącego. Umożliwiamy redukcję masy ciała poprzez zmianę nawyków przy wsparciu nowoczesnych leków.

Chcesz nas sprawdzić? Nic prostszego - kup pakiet testowy. 

1749
zł / 6 mies.
349
zł / 1 mies.
Pakiet testowy Holi
Dołącz do Holi

Czym jest program zdrowotny Holi?

Proponujemy nowe podejście do walki z otyłością i nadwagą. Nie zgadujemy - diagnozujemy. Nasza metodologia została opracowana przez zespół czołowych dietetyków, psychodietetyków i lekarzy, którzy rozumieją, że nie wystarczy tylko mniej jeść i więcej się ruszać.

1

Dietetyk i lekarz w jednym pakiecie

Na Twój sukces pracuje cały zespół specjalistów.
2

Indywidualny, długoterminowy plan

Otrzymujesz spersonalizowany plan leczenia i zmiany nawyków, z perspektywą min. 6 miesięcy.
3

Stała opieka i motywacja

Twój dietetyk jest dostępny i motywuje Cię do realizacji planu przez cały czas trwania programu (sms / chat)
4

Leczenie poprzedzone diagnozą

Pogłębiony wywiad i darmowe badania krwi na start.
5

Możliwość włączenia analogów GLP-1.

*Jeśli się kwalifikujesz pracę z dietetykiem wspomagamy leczeniem farmakologicznym.

Co wyróżnia Holi?

W Holi postawiliśmy na indywidualne podejście do leczenia. Nasi eksperci skupiają się na dopasowaniu leczenia do Twoich unikalnych potrzeb i możliwości. Umożliwiamy dostęp do najaktualniejszych metod leczenia otyłości. 

Nie rzucimy Cię na głęboką wodę - zamiast tego zaproponujemy możliwe do osiągnięcia zmiany. Zamiast trudnych jadłospisów wprowadzisz cele, które dadzą trwałe efekty i przybliżą Cię do zdrowia.

Bez gotowych jadłospisów

Jadłospisy nie dały ci oczekiwanych efektów? Nic dziwnego. Z Holi wprowadzisz do swojego życia zmiany, które dadzą trwałe efekty i przybliżą Cię do zdrowia.

Małe kroki

"Nie wiem, czy widziałem coś innego (niż GLP-1) co powoduje tak skuteczną utratę masy ciała"

Poczucie satysfakcji

Porażki są demotywujące. Nasz program pomoże Ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem, ale to indywidualnie dopasowane do Ciebie cele pokażą namacalne rezultaty, dając ci odczuć satysfakcję z realnych, osiąganych Twoją pracą sukcesów.

Precyzyjne nakierowanie

Nasz zespół opracuje szczegółowe cele, precyzyjnie nakierowane na Twoje problemy.

Najnowocześniejsze leki

Lekarz doświadczony w leczeniu otyłości dobierze środki dopasowane do Twoich cech metabolicznych.

Długotrwałe efekty

Początkowe cele z czasem staną się nawykami - możliwymi do osiągnięcia ze wsparciem zespołu Holi.

Holistyczne podejście

Szczegółowy wywiad lekarski i dietetyczny oraz ciągłe wsparcie pozwoli nam dobrać szyte na miarę metody leczenia.

Co otrzymasz w cenie programu Holi?

Regularne konsultacje lekarskie

W trakcie wideokonsultacji z lekarzem omówicie wszelkie wątpliwości i zaplanujecie kolejne kroki terapii (raz na 3 miesiące). Przez cały czas trwania programu lekarz będzie do Twojej dyspozycji - odpowiadając na wysyłane mu nurtujące Cię pytania.

Comiesięczne konsultacje z dietetykiem

Każdego miesiąca będziesz odbywać wideokonsultacje z wykwalifikowanym dietetykiem, który opiekuje się Tobą przez cały czas trwania programu - razem ustalicie cele i sposoby ich osiągnięcia.

Leczenie farmakologiczne (m.in. GLP-1)

Twój lekarz podczas wizyty zweryfikuje możliwość włączenia farmakologicznego leczenia otyłości. Razem przez kolejne miesiące będzie monitorować efekty ich działania, a gdy będzie to już możliwe przejdziecie przez proces stopniowego, bezpiecznego odstawiania leków.  

Indywidualny plan i comiesięczne cele

Już w pierwszym miesiącu otrzymasz stworzony indywidualnie dla Ciebie plan leczenia oraz zmiany nawyków. Będziemy pracować na celach dotyczących żywienia, ale też snu czy aktywności. Plan będziemy aktualizować co miesiąc w oparciu o dotychczasowe efekty. 

Badania krwi i recepty w pakiecie

Każde 6 miesięcy programu zaczyna się od pakietu badań krwi o wartości rynkowej 300zł. Dzięki jego wynikom poznasz stan swojego zdrowia metabolicznego.

Stała opieka i motywacja

Przez cały czas trwania programu dietetyk będzie do Twojej dyspozycji za pomocą SMS - niezależnie od tego, czy potrzebować będziesz motywacji czy odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie.

Aplikacja do monitoringu postępów

Nad swoim zdrowiem pracujesz zdalnie, bez wychodzenia z domu. Nasza aplikacja zawiera wszystkie niezbędne informacje i prowadzi Cię przez program Holi krok po kroku. Minimum raz na 2 tygodnie będziesz uzupełniać swoje pomiary i śledzić postęp.

Dopasowane treści edukacyjne

Otrzymasz dostęp do wiedzy, która aktualnie jest Ci najbardziej potrzebna. Twój dietetyk będzie przesyłał Ci materiały, które przygotują Cię do zmian trybu życia.

Dostęp do psychologa i fizjoterapeuty

Organizujemy regularne spotkania online (webinary) dot. aktywności fizycznej i psychologii odchudzania. Są one dostępne tylko dla pacjentów Holi, podczas nich zadasz wszelkie nurtujące Cię pytania i uzupełnisz swoją wiedzę. W każdej chwili możesz też wykupić indywidualnę wizytę z psychologiem lub fizjoterapeutą.

Wypróbuj już za 349 zł

Skorzystaj z miesiąca testowego lub wykup program na 6 miesięcy.

Rewolucyjne leki? Tylko jako element większej układanki.

W Holi korzystamy z nowoczesnych metod leczenia otyłości m.in. analogów GLP-1. Leki to jednak jedynie fragment naszego kompleksowego podejścia. Wiemy, że sukces tkwi w indywidualnym planie zmiany nawyków, który dostosowany jest do Twoich potrzeb i możliwości.

"Zmiana nawyków znajduje się w centrum leczenia otyłości, jednak to skuteczny zespół jest niezbędny, aby zapewnić poprawę zdrowia."

"Żadna pojedyncza interwencja nie jest w stanie sama powstrzymać otyłości. Ważne jest zastosowanie holistycznego podejścia."

"Oczywiste jest, że dostępna farmakoterapia otyłości jest potrzebna na poziomie globalnym."

"Badania pokazują, że analogi GLP-1 obniżają ryzyko zawału serca i udaru u osób z otyłością i cukrzycą typu 2."

Co o Holi sądzą pacjenci?

100+

pacjentów - dołączyło do Holi na przestrzeni ostatnich 5 miesięcy

4,9

średnia ocena Holi od naszych pacjentów

na podstawie 51 opinii na:

85%

osób, które ukończyły pakiet testowy dołączyło do naszego programu

Zobacz opinie dotyczące programów Holi

Z otyłością jest ciężko, PRZEDE WSZYSTKIM jest to wieczna walka w człowieku, ale dzięki Zespołowi Holi ta walka jest łatwiejsza. Dzięki Holi trafiłam na cudowną Kobietę jaką jest Miła! Jedyna dietetyczka, której ufam i dzięki której wracam znowu na dobre tory. Mogę odezwać się do niej o każdej porze dnia i nawet nocy.

U mnie już na liczniku -26kg i ciągle spada. Świetni specjaliści i ludzkie podejście do tematu. Jako weteran różnych rodzajów odchudzania mogę śmiało potwierdzić, że ta forma jest zdecydowanie dla mnie.

Specjaliści Holi są nie tylko kompetentni ale także niezwykle przyjaźni i pomocni. Co najważniejsze, Holi zaoferowało mi kompleksowe podejście do mojej choroby otyłościowej. Nie ograniczyli się do przepisania diet ale zrozumieli, że każdy człowiek jest inny i potrzebuje spersonalizowanego podejścia.

Przetestuj program Holi 
bez zobowiązań!

Regularne wideokonsultacje lekarskie i dietetyczne
Stały opieka dietetyka (chat / SMS) 
Indywidualny plan zmiany nawyków
Możliwe leczenie farmakologiczne (GLP-1)
Badania krwi i recepty w pakiecie
Czy się kwalifikuję?

Program realizowany przez ekspertów

Nad metodyką Holi czuwa Rada Medyczna - polscy eksperci z dziedziny endokrynologii, diabetologii, bariatrii i kardiologii. Tylko z ich pomocą mógł powstać program tak przełomowy jak Holi.

Poznaj zespół Holi

Nad Twoim zdrowiem na co dzień czuwa zespół współpracujących ze sobą lekarzy, dietetyków i psychologów.

Czemu możesz nam zaufać?

Leczenie poprzedzone diagnozą i badaniami

Zespół czołowych polskich ekspertów

Zarejestrowany podmiot leczniczy posiadający polisę OC

Gwarancja Holi
10% mniej na wadze lub zwrot pieniędzy*

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy!

Jak długo trwa program Holi?

Rekomendowany czas trwania programu Holi wynosi minimum 6 miesięcy, jednak docelowa długość zależna jest od potrzeb i celów konkretnego Pacjenta, a także czasu trwania ewentualnego leczenia farmakologicznego. Wdrożenie trwałych i długoterminowych zdrowych nawyków żywieniowych i zmiana stylu życia wymaga czasu oraz cierpliwości. Podczas współpracy, poza redukcją masy ciała, kładziemy nacisk właśnie na ten aspekt, ponieważ tylko utrzymanie zdrowych nawyków pomoże w osiągnięciu trwałych rezultatów leczenia.

Co wyróżnia Holi?

Wiemy, że otyłość i nadwagę da się wyleczyć. Jeśli masz za sobą liczne próby redukcji masy ciała, nieskutecznych podejść i metod - jesteśmy dla Ciebie. Damy Ci wsparcie lekarza i dietetyka, którzy wspólnie opracują dla Ciebie najlepszy plan opieki nad Twoim zdrowiem metabolicznym.‍

Jak wygląda praca z lekarzem w Holi?

W Holi praca z lekarzem zaczyna się już na samym początku programu Holi Med - w czasie konsultacji video, na której zbierzemy szczegółowy wywiad medyczny i określimy Twoje potrzeby zdrowotne. Takie konsultacje będą powtarzać się co 3 miesiące.

Jak wygląda praca z dietetykiem w Holi?

Współpraca z dietetykiem - Twoim opiekunem, zaczyna się już na samym początku programu. Na początku odbędziesz z nim 40 minutowy pogłębiony wywiad zdrowotny.‍W następnych etapach będziemy odbywać konsultację video raz w miesiącu. Prócz tego damy ci stały dostęp do czatu z Twoim opiekunem - zadasz mu nurtujące cię pytania bez czekania na wizytę.

Razem zadbajmy o Twoje zdrowie

Dołącz do programu, a my pomożemy Ci zgubić nawet 15% wagi w przeciągu 6 miesięcy pod stałą kontrolą dietetyka i lekarza.

Czy to dla mnie?