dietetyk

Małgorzata Girtler

O mnie

Magister dietetyki klinicznej, absolwentka WUM. Propagatorka dbania o zdrowe nawyki od pierwszych chwil życia - autorka książki "Zdrowa dieta przyszłej mamy", wydanej z PZWL.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka, gdzie z wyróżnieniem ukończyła studia i obroniła tytuł magistra.Szczególnie zainteresowana normowaniem relacji z jedzeniem i własnym ciałem.

Jej pasją jest kierowanie ludzi ku zdrowiu i wymarzonej sylwetce, zwłaszcza w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną, co od kilku lat propaguje we współpracy z podopiecznymi.

Duże znaczenie przywiązuje do żywienia w okresie prokreacyjnym i w czasie ciąży oraz do wdrażania zdrowych zachowań żywieniowych już od najmłodszych lat życia. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat zawarła w książce „Zdrowa dieta przyszłej mamy” wydanej we współpracy z Wydawnictwem Lekarskim PZWL. Jako patronat merytoryczny we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem dba także o wzrost wiedzy żywieniowej wśród dzieci i młodzieży.

W Holi przeprowadzi Cię przez proces wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, redukcji masy ciała i powrotu do zdrowia.

Prywatnie, pasjonatka wspinaczek i wycieczek górskich. W kuchni preferuje dania szybkie, pyszne, ale i atrakcyjne! Zwraca uwagę na potrzebę regularnej aktywności fizycznej w życiu – sama chętnie wybiera kameralną siłownię lub trening w domowym zaciszu.

Zespół Holi

Poznaj naszych lekarzy, dietetyków i psychologów, którzy zadbają o Twoje zdrowie metaboliczne.

Przetestuj program Holi bez zobowiązań!

Bezpłatne badania krwi
Stały dostęp do dietetyka (24/7)
Indywidualny plan zmiany nawyków
Możliwe leczenie farmakologicznego
Czy się kwalifikuję?