Dieta i wsparcie w
nawykach

Holi Act to program wycelowany w skuteczną redukcję masy i poprawy zdrowia metabolicznego poprzez zmianę Twoich wieloletnich przyzwyczajeń i ścisłą współpracę z dietetykiem.W zależności od Twoich preferencji możesz zakupić go w wersji płatności miesięcznej lub zaoszczędzić i opłacić program z góry.

Aby dołączyć do Holi Act sprawdź czy się kwalifikujesz w krótkiej ankiecie.

199
kwota jednorazowa
brutto

W ramach programu Holi Act otrzymasz

Comiesięczne konsultacje z dietetykiem

Każdego miesiąca będziesz odbywać wideokonsultacje z wykwalifikowanym dietetykiem - razem ustalicie cele i sposoby ich osiągnięcia.

Stałą możliwość zadawania pytań

Przez cały czas trwania programu dietetyk będzie do Twojej dyspozycji za pomocą SMS - niezależnie od tego, czy potrzebować będziesz motywacji czy odpowiedzi na nurtujące cię pytanie.

Monitoring efektów

Prócz comiesięcznych wideokonsultacji, co dwa tygodnie uzupełniać będziesz pomiary i weryfikować swój postęp w programie.

Dostęp do Bazy Wiedzy

Otrzymasz dostęp do kompendium wiedzy opracowanego przez naszych specjalistów i do bloga, który poszerzy Twoją wiedzę i przygotuje Cię do zmian trybu życia.

Regularne newslettery

W czasie Twojego leczenia przygotowywać będziemy merytoryczne materiały skrojone do Twoich potrzeb - wysyłane bezpośrednio na maila.

Holi Med - Rozszerz program o wsparcie farmakologiczne

Możesz dołączyć też do nowoczesnego programu pod kontrolą lekarza i Twojego opiekuna.

Dowiedz się więcej

Jak przebiega Holi Act?

Jak przebiega Holi Act?

Miesiąc 1
Ustal z opiekunem 2-3 cele i zacznij je realizować
Monitoruj efekty i zmiany w panelu
Otrzymaj wsparcie w motywacji do działania
Miesiące 2-3
Ustal kolejne cele i uczyń je zdrowymi nawykami
Monitoruj sukcesy, weryfikuj cele, ciesz się z efektów
Poszerzaj swoją wiedzę oraz korzystaj ze wsparcia opiekuna i członków programu
Miesiące 4-6
Pracuj nad kolejnymi celami i rozszerzaj swój plan
Monitoruj sukcesy i zauważaj efekty swojej pracy
Korzystaj ze wsparcia, poszerzaj wiedzę i ciesz się efektami

Nasze podejście dietetyczne

W Holi nie pracujemy na gotowych dietach ani nie obciążamy cię stosem zakazów i nakazów.

Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów opracowaliśmy nowatorski program oparty o cele, które dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

Bez gotowych jadłospisów
Rozwiń opis

Jadłospisy nie dały Ci oczekiwanych efektów? Nic dziwnego. Z Holi wprowadzisz do swojego życia zmiany, które dadzą trwałe efekty i przybliżą Cię do zdrowia.

Poczucie satysfakcji
Rozwiń opis

Porażki są demotywujące. Nasz program pomoże Ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem, ale to indywidualnie dopasowane cele pokażą namacalne rezultaty, dając Ci odczuć satysfakcję z realnych, osiąganych twoją pracą sukcesów.

Precyzyjne nakierowanie
Rozwiń opis

Nasz zespół opracuje szczegółowe cele - precyzyjnie wymierzone w Twoje problemy.

Małe kroki
Rozwiń opis

Nie rzucimy cię na głęboką wodę - zamiast tego zaproponujemy możliwe do osiągnięcia zmiany.

Długotrwałe efekty
Rozwiń opis

To co na początku jest celem w końcu stanie się nawykiem, ze wsparciem zespołu Holi trwale zmienisz swoje nawyki i osiągniesz długotrwałe efekty.

Razem zadbajmy o Twoje zdrowie.

Dołącz do programu, a my pomożemy Ci zgubić 15% wagi w przeciągu 6 miesięcy pod stałą kontrolą dietetyka i lekarza.

Czy to dla mnie?

Nasz program współtworzą eksperci

Nad metodyką Holi czuwa Rada Medyczna - polscy eksperci z dziedziny endokrynologii, diabetologii, bariatrii i kardiologii. Tylko z ich pomocą mógł powstać program tak przełomowy jak Holi.

Prof. dr hab. Artur Mamcarz

Kardiolog z ponad 30-letnim doświadczeniem, autor ponad 330 publikacji, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Prof. dr hab. Alina Kuryłowicz

Polska endokrynolog i diabetolog zajmująca się tematyką otyłości, dietetyk z doświadczeniem międzynarodowym.

dr n. med. Michał Janik

Certyfikowany Chirurg Bariatryczny. Prezes Fundacji Polska Szkoła Bariatrii szkolącej zespoły zajmujące się profesjonalnym przygotowaniem chorych do operacji i opieką pooperacyjną.

Poznaj zespół medyczny i dietetyczny Holi

Nad programem Holi i Twoim zdrowiem na co dzień czuwa zespół współpracujących ze sobą lekarzy i dietetyków.

Joanna Święch

Psycholożka, fizjoterapeutka, certyfikowana psycholożka bariatryczna. Pracuje z pacjentami/klientami (zdecyduj jaka forma) w sposób całościowy biorąc pod uwagę zarówno aspekt fizyczny jak i psychiczny. Szuka przyczyny otyłości po czym wspólnie z pacjentem ustala program naprawczy, wspiera, towarzyszy, edukuje, motywuje.

Małgorzata Girtler

Magister dietetyki klinicznej, absolwentka WUM. Propagatorka dbania o zdrowe nawyki od pierwszych chwil życia - autorka książki "Zdrowa dieta przyszłej mamy", wydanej z PZWL.

Kinga Kruczek

Paweł Seweryn

Olga Starczewska

Lekarka w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie. Certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości oraz Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Ludmiła Podgórska

Dietetyczka kliniczna z ponad 10 letnim doświadczeniem. Związana z Wojskowym Instytutem Medycznym oraz przychodnią wielospecjalistyczną BodyClinic

Agnieszka Węgiel

Psycholożka specjalizująca się w pracy z osobami z nadwagą i pacjentami chorującymi na otyłość. Certyfikowana przez American Association of Bariatric Councelors

Alicja Dudek

Lekarka w Klinice Endokrynologii CMKP, badaczka w dziedzinie leczenia otyłości. Wyróżniona na liście Forbes 25under25 w kategorii Nauka.

dr Zuzanna Przekop

Dietetyczka, badaczka R&D, ekspertka w projektach Narodowego Programu Zdrowia, organizatorka konferencji “Żywienie bez granic”

Pola Gmitrzak

Dyplomowany dietetyk kliniczny, absolwentka SGGW oraz WUM w Warszawie. Szczególnie zainteresowana obszarem dietoterapii w zaburzeniach metabolicznych oraz rolą psychologii w żywieniu.

Razem zadbajmy o Twoje zdrowie.

Dołącz do programu, a my pomożemy Ci zgubić 15% wagi w przeciągu 6 miesięcy pod stałą kontrolą dietetyka i lekarza.

Wybierzmy Twój program