Który program będzie dla mnie odpowiedni?

Aby uznać informację o tym, jaki program proponujemy dla Ciebie w Holi wypełnij ankietę. Pamiętaj, że w programie Holi Med podczas konsultacji lekarskiej weryfikowana jest możliwość włączenia farmakologicznego leczenia otyłości. Aby móc dołączyć do programu, musisz mieć wskazania do leczenia, a także nie możesz mieć przeciwskazań. Wstępna kwalifikacja do programu Holi Med odbywa się na podstawie wypełnionej ankiety, a następnie lekarz podczas pierwszej wizyty weryfikuje możliwość rozpoczęcie farmakologicznego leczenia otyłości.

Jak mogę zweryfikować Wasze doświadczenie?

 Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 256962, co możesz zweryfikować TUTAJ. Nad naszą metodologią czuwa Rada Medyczna w składzie prof. dr hab. Artur Mamcarz, Prof. dr hab. Alina Kuryłowicz, dr. n med. Michał Janik. Nad zespołem dietetyków czuwa Ludmiła Podgórska, która ma ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z nadwagą i otyłością, a liczba współprac z pacjentami wynosi ponad 8 tysięcy.

Co wyróżnia podejście?

Jesteśmy pierwszą kliniką on-line, która zapewnia kompleksowe podejście do leczenia nadwagi i otyłości. Przede wszystkim ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych pacjentów. Wobec tego leczenie farmakologiczne odbywa się pod opieką lekarza, który weryfikuje podczas wideokonsultacji możliwość włączenia leczenia. Dodatkowo wiemy, że w trakcie leczenia farmakologicznego konieczna jest zmiana nawyków żywieniowych, każdy z naszych pacjentów ściśle współpracuje z dietetykiem. Wyróżnia nas to, że w programie masz stały dostęp do specjalistów, którzy zajmują się Twoim leczeniem, a dietetyk jest z Tobą w stałym kontakcie na czacie, niezaleźnie od tego czy masz do nas pytanie, czy aktualnie potrzebujesz wsparcia. W Holi mamy świadomość, że leczenie otyłości wiąże się z chwilami, gdy to wsparcie jest kluczowe. Dzięki stałemu kontaktowi z dietetykiem Twoje leczenie jest nie tylko bezpieczne, ale również skuteczne.

Kto tworzy Klinikę Holi?

W klinice Holi pracują lekarze, dietetycy oraz psychologowie, którzy wspólnie, z ogromnym zaangażowaniem pracują na sukces naszych pacjentów. Nad metodologią pracy specjalistów czuwa doświadczona w leczeniu otyłości Rada Medyczna (prof. dr hab. Artur Mamcarz, Prof. dr hab. Alina Kuryłowicz, dr. n med. Michał Janik), natomiast spółką zarządzają doświadczeni menadżerowie i przedsiębiorcy (Paweł Seweryn i Mikołaj Szymański)