Wróć

Kwalifikujesz się do
programu Holi Med! 

Dieta, Nawyki i wsparcie farmakologiczne to najbardziej kompleksowe podejście dającę gwarancje najlepszych efektów. 

W programie otrzymasz indywidualny plan żywienia i zmiany nawyków, stały dostęp do dietetyka oraz lekarza wraz z możliwością włączenia leków.

W ramach programu Holi Med otrzymasz

Leczenie farmakologiczne

Rozwiń opis

Twój lekarz może przepisać Ci najnowocześniejsze leki wspierające Twoje leczenie otyłości i chorób współwystępujących. Razem będziecie monitorować efekty ich działania.

Bezpłatny pakiet badań krwi

Rozwiń opis

Nasz autorski pakiet Holi zawiera badania o rynkowej wartości ponad 300 zł. Ich celem jest poznanie ogólnego stanu Twojego zdrowia oraz weryfikacja możliwości zastosowania leczenia farmakologicznego.

Regularne konsultacje lekarskie

Rozwiń opis

W trakcie wideokonsultacji z lekarzem omówicie wszelkie wątpliwości i zaplanujecie kolejne kroki terapii. Przez cały czas trwania programu lekarz będzie do Twojej dyspozycji - odpowiadając na wysyłane mu nurtujące Cię pytania.

Comiesięczne konsultacje z opiekunem

Rozwiń opis

Każdego miesiąca będziesz się odbywać wideokonsultacje z wykwalifikowanym dietetykiem - razem ustalicie cele i sposoby ich osiągnięcia.

Stała możliwość zadawania pytań

Rozwiń opis

Przez cały czas trwania programu dietetyk będzie do Twojej dyspozycji za pomocą SMS - niezależnie od tego, czy potrzebować będziesz motywacji czy odpowiedzi na nurtujące cię pytanie.

Monitoring efektów

Rozwiń opis

Prócz comiesięcznych wideokonsultacji, co dwa tygodnie uzupełniać będziesz pomiary i weryfikować swój postęp w programie.

Dostęp do Bazy Wiedzy

Rozwiń opis

Otrzymasz dostęp do kompendium wiedzy opracowanego przez naszych specjalistów i do bloga/podcastu, który poszerzy Twoją wiedzę i przygotuje Cię do zmian trybu życia

Regularne newslettery

Rozwiń opis

W czasie Twojego leczenia przygotowywać będziemy merytoryczne materiały skrojone do Twoich potrzeb - wysyłane bezpośrednio na maila.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli po spełnieniu warunków okaże się, że po 6 miesiącach programu nie osiągniesz zamierzonego efektu 10% zrzuconej wagi to zwrócimy Ci pieniądze. Czytaj Regulamin.

4,99/5

Dołącz do 300 liczba lorem

Wróć

Holi Med -
Dieta, nawyki i wsparcie farmakologiczne

Holi Med to program stworzony dla osób, które chcą osiągnąć redukcję masy poprzez zmianę swoich nawyków przy wsparciu nowoczesnych leków. Jego podstawą jest ścisłą współpraca z dietetykiem i lekarzem prowadzącym

Program miesięczny
Opłacaj program na bieżąco, co miesiąc
349 zł
brutto
Kup program na 6 miesięcy
Zapłać z góry i zaoszczędź 17%
Oszczędzasz 17%
1749 zł
brutto
Przejdź dalej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.