Wróć

Kwalifikujesz się do
programu Holi Act! 

Na podstawie Twoich wstępnych danych rekomendujemy program pracy nad dietą oraz nawykami. W pakiecie otrzymasz indywidualny plan żywienia i celów oraz stały dostęp do dietetyka i aplikacji Holi.

Jesteś zainteresowany leczeniem farmakologicznym? Omów to podczas swojej pierwszej konsultacji dietetycznej, być może po pogłębionej diagnozie będzie to możliwe.

W ramach programu Holi Act otrzymasz

Comiesięczne konsultacje z opiekunem

Rozwiń opis

Każdego miesiąca będziesz się odbywać wideokonsultacje z wykwalifikowanym dietetykiem - razem ustalicie cele i sposoby ich osiągnięcia.

Stała możliwość zadawania pytań

Rozwiń opis

Przez cały czas trwania programu dietetyk będzie do Twojej dyspozycji za pomocą SMS - niezależnie od tego, czy potrzebować będziesz motywacji czy odpowiedzi na nurtujące cię pytanie.

Monitoring efektów

Rozwiń opis

Prócz comiesięcznych wideokonsultacji, co dwa tygodnie uzupełniać będziesz pomiary i weryfikować swój postęp w programie.

Dostęp do Bazy Wiedzy

Rozwiń opis

Otrzymasz dostęp do kompendium wiedzy opracowanego przez naszych specjalistów i do bloga/podcastu, który poszerzy Twoją wiedzę i przygotuje Cię do zmian trybu życia

Regularne newslettery

Rozwiń opis

W czasie Twojego leczenia przygotowywać będziemy merytoryczne materiały skrojone do Twoich potrzeb - wysyłane bezpośrednio na maila.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli po spełnieniu warunków okaże się, że po 6 miesiącach programu nie osiągniesz zamierzonego efektu 10% zrzuconej wagi to zwrócimy Ci pieniądze. Czytaj Regulamin.

4,99/5

Dołącz do 300 liczba lorem

Wróć

Holi Act -
Dieta i wsparcie w nawykach

Wybierz wariant poniżej:
Program miesięczny
Opłacaj program na bieżąco, co miesiąc
199 zł/msc
brutto
Kup program na 6 miesięcy
Zapłać z góry i zaoszczędź 17%
Oszczędzasz 17%
999 zł
brutto
Przejdź do płatności
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.